Apartamento Piamonte

  • 70 m²
  • 2 sypialni
  • 1 łazienka
  • 4 goście
  • 2 łożka

Plac Plaza Mayor znajduje się prawie 20 min spacerem od Apartamento Piamonte Madryt, natomiast Gabinet figur woskowych znajduje się w pobliżu.

W Apartamento Piamonte goście mogą korzystać z suszarki do włosów i ręczników kąpielowych w łazience. Ponadto do dyspozycji Gości oddzielna toaleta i prysznic.

Obiekt noclegowy oferuje udogodnienia do samodzielnego przygotowywania posiłków, w tym czajnik elektryczny, lodówkę i przybory kuchenne.

Ten apartament leży w dzielnicy Chueca, tuż za rogiem od stacji metra Chueca. Prado położony jest jedynie 1 km od tego apartamentu. Popularne atrakcje w pobliżu obiektu noclegowego to Hiszpańskie Narodowe Muzeum Archeologiczne w około 700 m. Przystanek autobusowy Barbara de Braganza znajduje się o rzut kamieniem od apartamentu.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Apartamento Piamonte Madryt
Habitacion Privada Y Acogedora Madrid Centro D
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Habitacion Privada Y Acogedora Madrid Centro D

233 m od nieruchomości
USD 342 USD 308
za noc
Apartment In Chueca
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Apartment In Chueca

9.1
Wspaniały 7 opinii
324 m od nieruchomości
Augusto Madrid
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Augusto Madrid

10
Wyjątkowy 4 opinie
370 m od nieruchomości
USD 164 USD 148
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Adolfo Suárez Madryt-Barajas
    22 km

    Stacje kolejowe

    Atocha's Train Station
    1,7 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Kącik dzienny
    • Herbata i kawa
    • Stół

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 20:00
    Wyjazd: od 10:00 do 11:00
    • Dodatkowe informacje o łóżkach
    • Nie ma możliwości dostawienia dodatkowych łóżek w pokoju.
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w Apartamento Piamonte jest darmowe Wi-Fi?
      Internet w Apartamento Piamonte dostępny jest za darmo.
    • Czy Apartamento Piamonte akceptuje zwierzęta?
      Niestety Apartamento Piamonte nie jest przyjazny zwierzętom.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Adolfo Suárez Madryt-Barajas
    22 km

    Stacje kolejowe

    Atocha's Train Station
    1,7 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Apartamento Piamonte Madryt

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij